اخبار > پیام ریاست دانشگاه یاسوج به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومیشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩ :: ١٠:٥٤

پیام ریاست دانشگاه یاسوج به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

پیام ریاست دانشگاه یاسوج به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی ریاست دانشگاه یاسوج در پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در پیام دکتر احمد عریان آمده است:

یاد و خاطره شهید صارمی و تمامی شهدای عرصه رسانه به ویژه شهید آوینی سید اهل قلم را گرامی می داریم و این روز را به تمامی فعالان این عرصه که با عشق و شور تلاش می‌کنند و اطلاعات و رخدادهای اجتماعی علمی و فرهنگی را همچون خون در رگهای جامعه ساری و جاری می‌نمایند تبریک عرض نموده و امیدوارم در عرصه بی انتهای این رسالت موفق و سربلند باشند .

فرد شاغل در این عرصه ویژگی های منحصر به فردی دارد که در دیگر حرفه ها به ندرت یافت می شود، آزاد اندیش، استقلال و شهامت از ویژگی‌های بارز این عرصه است که می تواند فرد را به شخصیتی تاثیرگذار تبدیل نماید.
سرعت، صحت و دقت در انتقال و تنظیم داده ها از هر کسی بر نمی آید بنابراین نیروهای ارتباطات و روابط عمومی می بایست از این ویژگی ها برخوردار باشند تا بتوانند رسالت خود را به صورت کامل و صحیح انجام دهند.
امروزه با فضای ایجاد شده و سرعت بالای تکنولوژی مجازی و دهکده جهانی، ضرورت تقویت روابط عمومی و بهره برداری از تمام امکانات امری اجتناب ناپذیر است.
در باور ما روابط عمومی پیشانی و زبان گویا و تحلیلگر سیستم می باشد که باید وظایف خود را با استفاده از ابزارهای در اختیار ایفا نماید.
ضمن تبریک مجدد این روز به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالان عرصه روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد و گرامیداشت یاد و خاطره شهید عبدیانی شهید عرصه رسانه این استان، این روز را به همه همکاران روابط عمومی دانشگاه تبریک گفته و برای این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.


                                                                                دکتر احمد عریان
                                                                           ریاست دانشگاه یاسوج