Skip Menu

صفحه اصلی > اخبار 

پایگاه رتبه بندی تایمز فهرست دانشگاه های برتر قاره آسیا را در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر کرد که در این رتبه بندی ۵ دانشگاه از جمهوری اسلامی ایران در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر آسیا قرار دارند.
١٩:٢٥ - جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
سید روح‌الله مصطفوی ملقب به امام خمینی رهبر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بودند که در 14 خرداد سال 1368 رحلت نمودند.
٠٩:١٥ - سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
جلسه دوم از دور سوم هیئت ممیزه دانشگاه یاسوج روز چهارشنبه 7 خردادماه برگزار شد.
معاونت آموزشی دانشگاه اطلاعیه ای در خصوص دستورالعمل برگزاری کلاسها و امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 98 - 99 صادر کرد.
رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی، فرا رسیدن عید بندگی ، عید سعید فطر را تبریک گفت .
متقاضیان فراخوان جذب هیأت علمی بهمن 98 و شهریور98 رشته ی مهندسی مواد
سوم خرداد 1361، مصادف با سالروز آزاد سازی خرمشهر از اشغال نظامیان عراق می باشد .
٠٩:٠١ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست خبری مجازی به تشریح دستاوردهای وزارت علوم در برگزاری کلاس‌های مجازی در دوران شیوع کرونا پرداخت و گفت: هیچگاه دنبال راه حلی برای همه دانشگاه‌ها نبودیم؛ به دانشگاه ها اجازه داده شد با توجه به ویژگی‌های خاص خود تصمیم بگیرند. طبق بررسی‌ها ما نمی‌توانستیم ترم را حذف کنیم، زیرا با حذف ترم دانشجویان متضرر می‌شدند. در کنار این اما اولویت ما سلامت دانشجویان، اساتید، کارکنان و کارشناسان بوده است.
نشست مجازی وزیر علوم و معاونان وزارت با مدیران روابط عمومی دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و پارکهای علم و فناوری برگزار شد.
رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.
حضرت‌ على‌ (ع‌) در بیست و یکم رمضان سال چهلم هجری به‌ شهادت‌ رسيد و در نجف‌ اشرف‌ به‌ خاك‌ سپرده‌ شد ، و مزارش‌ ميعادگاه‌ عاشقان‌ حق‌ و حقيقت‌ شد.
٢٠:٥٧ - پنج شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
اين شب، شب نزول قرآن، شب فرود آمدن فرشتگان و روح نيز نام گرفته است. عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است. در اين شب، مقدرات يك سال انسان‌ها و روزي‌ها، عمرها و امور ديگر مشخص مي‌شود.
2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>